KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303347

nr 1430 3347

Akvarell

Hans Gaulke. Signerad, daterad 1978, fors. Akvarell, bildmått: 59x44cm, yttermått inklusive ram: 74x57cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:36:38